Ünlü televizyon yıldızının kabus dolu gecesi! Aşırı alkol aldıktan sonra yatağında iki erkek ve ağrılarla …

İsveç asıllı İngiliz televizyon yıldızı Ulrika Jonsson, gittiği eğlence mekanında aşırı derecede alkol aldıktan sonra eve gitti. Ancak sabah uyandığında yanında tanımadığı iki erkek vardı. Vücudunda morluklar ve ağrılarla uyanan kadın, neler olduğunu hatırlamadığını anlattı.
Ünlü televizyon yıldızının kabus dolu gecesi! Aşırı alkol aldıktan sonra yatağında iki erkek ve ağrılarla ...

İngiltere’nin ünlü televizyon yıldızları arasında yer alan 54 yaşındaki Ulrika Jonsson, bir eğlence mekanında eğlenmeye gitti. Jonsson, kendisini müziğin ritmine kaptırarak, aşırı derecede alkol aldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde iyice sarhoş olan kadın, şuurunu kaybetti. YATAĞINDA TANIMADIĞI ADAMLARLA UYANDI Ulrika Jonsson, gece kulübünden çıktıktan sonra eve gitti ancak bu anları hatırlamadı. Sabah yatağında tanımadığı iki adamla uyanan Jonsson gece boyu yaşadıklarını hatırladı ancak sonrasında neler olduğunu bir türlü bulamadı. VÜCUDUNDA AĞRILAR OLUŞTU Ünlü ismin tek hatırlamadığı eve nasıl geldiği değildi. Ayrıca adamlarla gece boyu ne yaptığını da çözemedi. Vücudunda ağrılar ve morluklar oluşan kadın, tanımadığı adamların hemen evinden çıkmasını istedi. "BARDA TANIŞTIK DEDİLER" Ulrika Jonsson, olayın devamıyla ilgili, "Gittiğim mekanda eğlendiğim kişileri tanımıyordum bu doğru. Fakat kimseyle eve geldiğimi hatırlamıyorum. Sabah uyandığımda yanımda iki kişi vardı. Onlara kim olduklarını sordum, bana barda tanıştığımızı söylediler. Hemen evden çıkmalarını istedim" ifadelerini kullandı.

#İngiltere #Alkol #İsveç #Dünya #ünlü #televizyon #yıldızının #kabus #dolu #gecesi #aşırı #alkol #aldıktan #sonra #yatağında #iki #erkek #ağrılarla #uyandı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: