Son Dakika: Galatasaray, TFF’nin kararını tanımadı! Lokomotiv Moskova maçı tam kapasiteyle oynanacak

Galatasaray’ın TFF’ye daha önce yaptığı Lokomotiv Moskova maçı için tam kapasite seyirciyle oynama başvurusu reddedilmişti. Sarı-kırmızılı kulüp, TFF’nin bu kararını tanımazken yaptığı açıklamada, Lokomotiv Moskova maçında herhangi bir seyirci kapasite kısıtlamasına gidilmeyeceğini belirtti.
Son Dakika: Galatasaray, TFF'nin kararını tanımadı! Lokomotiv Moskova maçı tam kapasiteyle oynanacak

Galatasaray, Lokomotiv Moskova maçını tam kapasite seyirci ile oynama başvurusu reddedilmişti. Sarı kırmızılılar ise Lokomotiv Moskova maçının tam kapasite oynanacağını açıkladı. TFF, GALATASARAY’IN BAŞVURUSUNU REDDETMİŞTİ Galatasaray’ın yaptığı açıklama şöyle:"4 Kasım Perşembe akşamı oynanacak Lokomotiv Moskova maçı için, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’na yüzde yüz kapasite ile seyirci alımına yönelik yapmış olduğumuz başvuru TFF tarafından reddedilmiştir. Oysa, TFF tarafından daha önce alınan ve kamuoyuna açıklanan kararla, 9 Kasım 2021’den itibaren ülkemizde oynanacak tüm maçlarda yüzde yüz seyirci kapasitesi geçerli olacaktır. "TARAFTARIMIZLA BULUŞMAYI HEYECANLA BEKLİYORUZ" Kulübümüzce alınan karar gereği, 4 Kasım Perşembe 20.45’te Lokomotiv Moskova ile UEFA Avrupa Ligi E Grubu’nda oynayacağımız müsabakada, herhangi bir seyirci kapasite kısıtlamasına gidilmeyecektir. Uzun bir aradan sonra, Büyük Galatasaray taraftarının güçlü desteğini hissedeceğimiz bu müsabakada buluşmayı heyecanla bekliyoruz."

#TürkiyeFutbolFederasyonu #Galatasaray #SüperLig #Spor #sondakika #galatasaray #tff #kararını #tanımadı #lokomotiv #moskova #maçı #tam #kapasiteyle #oynanacak

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: