Kist ameliyatı için bağış toplayan Twitch yayıncısının göğüs estetiği yaptırdığı ortaya çıktı

Twitch yayıncısı Didem Şener, platform üzerinden yaptığı canlı yayınlarda kist ameliyatı masrafları adı altında bağış topladı. Kısa sürede binlerce lira toplayan ve hesabını kapatan fenomenin topladığı bağışlar ile göğüs estetiği yaptırdığı ortaya çıktı.
Kist ameliyatı için bağış toplayan Twitch yayıncısının göğüs estetiği yaptırdığı ortaya çıktı

Dünyanın en popüler canlı yayın platformu Twitch’in geçtiğimiz günlerde 125 GB boyutundaki Twitch kullanıcı verilerinin sızdırılmasının ardından Twitch Türkiye gündemi epey bir karıştı. Twitch yayıncısı Didem Şener, geçtiğimiz haftalarda göğsündeki kist nedeniyle ameliyat olacağını söyleyerek takipçilerinden yüklü miktarda bağış topladı. Para topladıktan sonra hesabını kapatan Şener’in takipçilerinden aldığı parayla göğüslerine silikon taktırdığı ortaya çıktı. "ESTETİK AMELİYAT DESEYDİM AYIPLANIRDIM" Didem Şener’in Instagram’dan yaptığı paylaşımlarda yayınlanan videonun 1 yıl öncesine, ilk yayın yaptığı zamanlara ait olduğunu söyledi. Didem Şener yaptığı açıklamalarda şu sözlere yer verdi: "Kist ameliyatı donate barı açmamın sebebi göğsümde kist olduğu için değil, direkt göğüs estetiği diye açarsam insanlar tarafından ayıplanabilir diye. ‘Kıza bak gelmiş estetik ameliyat için para topluyor’ denir diye böyle bir şey düşünmüştüm." "EĞLENCE AMAÇLI YAYIN AÇTIĞIM ZAMANLARDANDI" "O videoda görünen, benim ilk yayınlarımdan biri ve tamamen hiçbir beklentim olmadan eğlence amaçlı yayın açtığım dönemlerden. Arkadaşlarla konuştuğumuzda saçma sapan bir donate bar açalım dedik, dolacağını düşünmedik, aramızda makarası vardı ve trollüne öyle bir donate bar açıp arkasını düşünmedim."Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız "SAHTE KİST RAPORU LAZIM" Didem isimli Twitch yayıncısı yayında yanlışlıkla ekrana Discord uygulamasındaki arkadaşıyla olan mesajlarını gösteriyor ve Didem Şener’in arkadaşıyla aralarında geçen diyaloglarda arkadaşının yazdığı "sahte kist raporu lazım" mesajının gözüküyor.

#TwitchRivals #Twitch #Gamegar #kist #ameliyatı #bağış #toplayan #twitch #yayıncısının #göğüs #estetiği #yaptırdığı #ortaya #çıktı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: