İstanbul’da göz gözü görmüyor! Sis her yeri kapladı, feribot seferleri iptal

İstanbul’da sabah saatlerinde yoğun sis etkili oldu. 15 Temmuz Şehitler köprüsü neredeyse görünmez hale gelirken araç trafiğinde ise görüş mesafesi düştü. Sis nedeniyle İDO ve BUDO’nun bazı seferleri iptal edildi.
İstanbul'da göz gözü görmüyor! Sis her yeri kapladı, feribot seferleri iptal

İstanbul’da gece boyunca devam eden yoğun sis sabah saatlerinde de etkili olmaya devam etti. Sabahın ilk ışıklarıyla 15 Temmuz şehitler köprüsü sisten görünmeyecek hale geldi. Sisin etkisiyle E-5 Karayolu ve TEM Otoyolunda görüş mesafesi yer yer 5 metreye kadar düşerken sürücüler önlerini görmekte güçlük çekti. FERİBOT SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ İstanbul’da etkili olan sis nedeniyle İDO ve BUDO’nun bazı seferleri iptal edildi. İptal edilen seferler şöyle:İDO- 08.30: Bursa-Armutlu-Armutlu Tatil Köyü-Yenikapı-Kadıköy- 08.30: Bandırma-Yenikapı-BostancıBUDO- 08.00: Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci)- 08.30: İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya)- 09.30: Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci)- 09.30: Bursa (Mudanya) – Armutlu (İhlas)- 10.00: Armutlu (İhlas) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci)- 10:30: İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya) PUS VE SİS UYARISI Meteoroloji’den yapılan açıklamada "Marmara, Ege, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu başta olmak üzere ülkemizin kuzey ve iç kesimlerde pus ve sis hadisesi beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir" denildi. 8 KENTE SARI KODLU UYARI Meteoroloji bugün beklenen yoğun sis nedeniyle 8 kente sarı kodlu uyarıda bulundu. Bugün; İstanbul, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale, Bursa, Edirne, Kırklareli ve Yalova’da yoğun sis görülecek.

#TEMOtoyolu #İstanbul #Tragger #Güncel #istanbul #göz #gözü #görmüyor #sis #her #yeri #kapladı #feribot #seferleri #iptal

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: