İbrahim Tatlıses’in türküsünü açıp parti otobüsünü kullanan Muharrem İnce, sosyal medyadan espriyi patlattı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, karayolu ile Niksar’dan Malatya’ya giderken bir süre parti otobüsünü kullandı. İbrahim Tatlıses’in seslendirdiği Etek Sarı türküsü eşliğinde bir süre otobüsü kullanan İnce, görüntüleri sosyal medya hesabından "Yolların ustasıyım, memleketin hastasıyım" diyerek paylaştı.
İbrahim Tatlıses'in türküsünü açıp parti otobüsünü kullanan Muharrem İnce, sosyal medyadan espriyi patlattı

Memleket Partisi Basın Bürosu, Muharrem İnce’nin karayolu ile Niksar’dan Malatya’ya giderken parti otobüsünü kullandığı anlara ait görüntüleri paylaştı. TATLISES TÜRKÜSÜ AÇTI Görüntülerde, otobüs hareket ettikten sonra yanındakilerden bir Malatya türküsü açmalarını isteyen İnce, yoldan geçen bazı araç sürücülerini de selamlıyor. İbrahim Tatlıses’in seslendirdiği Etek Sarı türküsü eşliğinde bir süre otobüsü kullanmaya devam eden İnce, otobüsün şoförüne ise "Şimdi ben otobüsü senin yerine kullanıyorum, sen de Malatya’da benim yerime konuşma yapacaksın." diye espri yapıyor. "YOLLARIN USTASIYIM, MEMKEKETİN HASTASIYIM" Muharrem İnce, otobüs kullandığı görüntüleri sosyal medya hesabından da "Yolların ustasıyım, memleketin hastasıyım" diyerek paylaştı.

#MemleketPartisi #Muharremİnce #Malatya #Niksar #Politika #ibrahim #tatlıses #türküsünü #açıp #parti #otobüsünü #kullanan #muharrem #ince #sosyal #medyadan #espriyi #patlattı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: