Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Temel Karamollaoğlu görüşmesine damga vuran koltuk detayı

Beştepe’de gerçekleşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu arasındaki görüşmeye koltuk detayı damga vurdu. Görüşmeye dair yayınlanan görüntülerde Erdoğan’ın Karamollaoğlu’nu yanındaki tekli koltuk yerine üçlü koltuğa oturtması dikkat çekti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Temel Karamollaoğlu görüşmesine damga vuran koltuk detayı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu Beştepe’de kabul etti. Şubat 2018’de AK Parti Genel Merkezi’ndeki ve Eylül 2019’da ise Cumhurbaşkanlığı’ndaki görüşmenin ardından Karamollaoğlu, ilk kez Cumhurbaşkanı Erdoğan’la bir araya geldi. KOLTUK DETAYI DİKKAT ÇEKTİ Görüşmeye ilişkin kareler sosyal medyada paylaşılırken, görüntülerde Karamollaoğlu’nun Erdoğan’ın yanındaki tekli koltuk yerine üçlü koltuğa oturması dikkat çekti. Basına kapalı gerçekleştirilen görüşme, 2 saat 15 dakika sürdü. SON REFERANDUMDAN BERİ GÖRÜŞMEDİLER Görüşmenin öncesinde Karamollaoğlu, son referandumdan bu yana, Erdoğan ile görüşmediğini anımsatmıştı. Erdoğan ile yapacağı görüşmede, başkanlık sistemine ilişkin görüşlerini de paylaşacağını dile getiren Karamollaoğlu, "Biz, bugünkü haliyle denetlenemeyen bir başkanlık sisteminin doğru olmadığı kanaatindeyiz." ifadesini kullandı. MHP LİDERİ BAHÇELİ, TEKLİ KOLTUĞA OTURMUŞTU Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iki hafta önce MHP lideri Devlet Bahçeli’yi Beştepe’de kabul etmişti. Görüşmede Bahçeli, Erdoğan’ın yanındaki tekli koltuğa oturmuştu.

#RecepTayyipErdoğan #TemelKaramollaoğlu #Politika #cumhurbaşkanı #erdoğan #temel #karamollaoğlu #görüşmesine #damga #vuran #koltuk #detayı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: