Azerbaycan’dan sürpriz teknik direktör hamlesi! Milli takımı Okan Buruk’a emanet edecekler

Süper Lig’de Başakşehir’le şampiyonluk yaşayan teknik direktör Okan Buruk’un yeni takımıyla ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Azerbaycan Futbol Federasyonu’nun genç hocayı ülkenin milli takımının başına getirmek istediği öne sürüldü. İlk temasların kurulmasının ardından Okan Buruk’a 2+2 yıllık sözleşme önerildi.
Azerbaycan'dan sürpriz teknik direktör hamlesi! Milli takımı Okan Buruk'a emanet edecekler

Süper Lig’de Başakşehir’le şampiyon olarak tarihi bir başarıya imza atan teknik direktör Okan Buruk, yeni sezona beklentilerin altında başladıktan sonra takımdan ayrılmıştı. Genç teknik direktörü yeni adresi merakla beklenirken Azerbaycan Milli Takımı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. 2+2 YILLIK SÖZLEŞME ÖNERİLDİ Azerbaycan basınında yer alan haberlere göre, milli takımın başında bulunan teknik direktör Giovanni de Biasi’nin sözleşmesi gelecek ay sona erecek ve uzatılmayacak. İtalyan hocanın takımdan ayrılmasının ardından Türk bir teknik direktörle anlaşmak isteyen Azerbaycan Futbol Federasyonu, Okan Buruk isminde karar kıldı. Buruk’la ilk temasın kurulduğu ifade edilirken, 2+2 yıllık bir sözleşme önerildiği belirtildi.

#OkanBuruk #Azerbaycan #Spor #azerbaycan #sürpriz #teknik #direktör #hamlesi #milli #takımı #okan #buruk #emanet #edecekler

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: