Ahmet Çakar’dan olay kehanet! 3 Nisan tarihini vererek Süper Lig’de şampiyon olacak takımı ilan etti

Ünlü yorumcu Ahmet Çakar, Süper Lig’de şampiyonun belli olacağı tarihi verdi. Çakar, Beşiktaş-Trabzonspor maçına ilişkin yaptığı değerlendirmede, "Bu sene o senedir. İlan ediyorum. Trabzonspor, 3 Nisan’da Beşiktaş maçından sonra şampiyon olacak" dedi.
Ahmet Çakar'dan olay kehanet! 3 Nisan tarihini vererek Süper Lig'de şampiyon olacak takımı ilan etti

Beyaz TV’de futbol yorumculuğu yapan eski hakem Ahmet Çakar çarpıcı bir iddiada bulundu. Çakar, 3 Nisan günü oynanacak Trabzonspor-Beşiktaş maçı sonrası bordo-mavililerin şampiyonluğu ilan edeceğini duyurdu. "KOLBASTI OYNAYACAĞIM" Ünlü yorumcu yaptığı yorumda, "Trabzonspor’a sesleniyorum. Eğer bu sene şampiyonluğu kaybedersiniz iki elim yakanızda olur. Bu sene o senedir. İlan ediyorum. Trabzonspor, 3 Nisan’da Beşiktaş maçından sonra şampiyon olacak. Uzun yıllar sonra Trabzon’a gelmiş olacağım. Federasyon beni sahaya sokar mı bilmiyorum ama kolbastı oynayacağım. Bu dakikadan sonra kaybedersiniz suçu kendinizde arayın. Yıllar sonra o büyük gece gelecek ve yaşarsam ben orada olacağım" dedi.

#Galatasaray #Trabzonspor #AhmetÇakar #Fenerbahçe #Beşiktaş #Spor #ahmet #çakar #olay #kehanet #3nisan #tarihini #vererek #süper #lig #şampiyon #olacak #takımı #ilan #etti

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: