0 puanlı Beşiktaş’ın Avrupa’da şansı kaldı mı? İşte o sorunun cevabı

Beşiktaş, grubun dördüncü maçında Sporting’e 4-0 kaybetti, Şampiyonlar Ligi defterini kapattı. Ancak Avrupa Ligi ihtimali devam ediyor. Kartal’ın grupta 2 maçı daha var. Dortmund önümüzdeki maçı kaybederse her şey değişebilir.
0 puanlı Beşiktaş'ın Avrupa'da şansı kaldı mı? İşte o sorunun cevabı

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. maçında deplasmanda Sporting’e 4-0 mağlup oldu. Siyah-Beyazlı temsilcimiz grupta puansız. Attığı gol 2, yediği gol ise 12. Averaj anlamında da bir hayli sıkıntılı durumda. Ancak Avrupa Ligi ihtimali devam ediyor. KARNE NASIL? Beşiktaş grubundaki ilk maçında Borussia Dortmund’a 2-1, Ajax’a 2-0, Sporting Lizbon’a da 4-1 mağlup oldu. Kartal, 4. maçında ise Portekiz ekibine 4-0 kaybetti ve 4’te 0 yaptı. Puansız son sırada kalan Siyah Beyazlılar, 24 Kasım’da Ajax’ı konuk edecek, 7 Aralık’ta son maçında Dortmund ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. RAKİP DORTMUND Ajax’a mağlup olan Dortmund’un 6 puanı var. Beşiktaş son 2 maçını kazanırsa, son sınavı Dortmund’la deplasmanda. Ajax’ı yenerse İkili averaja götürme fırsatı bulacak. Bu durumda Dortmund’un haftaya Sporting’e yenilmesi gerekiyor. Kartal da son hafta Alman devini en az 2 farklı mağlup ederse Avrupa Ligi’nde yoluna devam edecek.

#UEFAŞampiyonlarLigi #UefaAvrupaLigi #SergenYalçın #Beşiktaş #Spor #0puanlı #beşiktaş #avrupa #şansı #kaldı #mı #işte #o #sorunun #cevabı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: